ПРО АГЕНЦІЮ

PING PONG

концертна-агенція заснована у січні 2013 року, яка стала результатом кооперації професіоналів задля створення якісних та масштабних музичних івентів.
Перші організовані події агенцією були невеликі концерти у пабах міста Тернополя, та за кілька місяців компанія стала засновником музичного фестивалю Файне Місто, який сьогодні є однією з наймасштабніших музичних подій країни та щорічно відбувається під егідою Ping Pong concert agency.

За роки існування у нашому послужному списку співпраця з такими артистами як: Guano Apes, the Rasmus, Tarja Turunen, Poets of the Fall, OOMPH!, Powerwolf, Skindred, Lordi, Eskimo Callboy, Korpiklaani, Bad Omens, Adept, Annisokay, Rage, Vader, Скрябін,The HARDKISS, Бумбокс, ВВ, Друга Ріка, Брати Гадюкіни,  ТНМК, Тартак, Христина Соловій, Lords of the Sound, Ольга Сумська, Євген Паперний, Остап Ступка, Катерина Кістень та багато інших артистів.

PING PONG cконцерт-агенція це новий та якісний підхід до організації фестивалів, масових святкувань, концертів, корпоративів. Кожна наша подія це якісне та неповторне шоу, а комфорт та рівень задоволеності артистів, відвідувачів та замовників є визначальними принципами у нашій роботі.

НАІ ПОСЛУГИ

На сьогоднішні день Ping Pong концерт агенція організовує:

масштабні фестивалі та міські святкування

ping_pong_icons-02

концерти та тури артистів будь-яких жанрів

ping_pong_icons-01

театральні та дитячі вистави

ping_pong_icons-03

корпоративні заходи

НАША КОМАНДА

Ping Pong концерт-агенція – це команда, яка завжди ставить перед собою максимальні цілі, і досягає їх завдяки своїй амбіційності та професіоналізму.